Muri (Inglise setter)

Muri ehk pika nimega Edenbridge Very Expected Murrieta sündis 12.oktoobril 2009. Tal on kaks venda – Falkor ja Orion ning tema emaks on Roosi (Set’r’Ridge’s Rosa’s First Prayer).

Muri armastab oma kodu, loodust ja lõhnasid. Vahel tundub, justkui tema pilgust peegelduksid selle maailma kõige ilusamad tunded ja emotsioonid…siis jälle näed, kuidas ta segasena mööda metsa ringi jookseb ja mõnda jälge taga ajab. Muril on väga head jahi-instinktid. Tema lemmikuks on pardid ja põllulinnud, kuid kuna ta pole päris linnukoeraks koolitatud, pakuvad pinget ka oravad.

Muril on ka inimestega hea kontakt, kuid ilmaasjata ta kellegi juurde kontakti otsima ei lähe….kui just sellel inimesel pole mõnda huvitavat lõhna või maiust käes. Kui tullakse paitama, siis ta on väga rahul, kuid ennekõike meeldib talle, kui teda paitab tema oma peremees. Oma kodus tunneb ta end turvaliselt ning talle meeldib teiste koerte selts.

Muri terviseuuringud: HD AA, ED 00, BAER normal. Muri tiitlid: Eesti juuniortsempion, Leedu tsempion. Muri sugupuu SIIN.

Muri pesakonnad: THRONES (2011), BAKERY (2013).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga