Inglise setterite kennel
Call Us Free: 1-800-123-4567

Muri (Inglise setter)

Muri ehk pika nimega Edenbridge Very Expected Murrieta sündis 12.oktoobril 2009. Tal on kaks venda – Falkor ja Orion ning tema emaks on Roosi (Set’r’Ridge’s Rosa’s First Prayer).

Muri on andekas kutsu, kes armastab oma kodu, loodust, lõhnasid ning oma peremeest. Vahel tundub, justkui tema pilgust peegelduksid selle maailma kõige ilusamad tunded ja emotsioonid…siis jälle näed, kuidas ta segasena mööda metsa ringi jookseb ja mõnda jälge taga ajab. Muril on väga head jahi-instinktid. Tema lemmikuks on pardid ja põllulinnud.

Muril on ka inimestega hea kontakt, kuid ilmaasjata ta kellegi juurde kontakti otsima ei lähe….kui just sellel inimesel pole mõnda huvitavat lõhna. Kui tullakse paitama, siis ta on väga rahul, kuid ennekõike meeldib talle, kui teda paitab tema oma peremees. Oma kodus tunneb ta end turvaliselt, kuid üksi olemist ei salli. Õnneks on tal seltsiks tema ema ja hea karjakaaslane Roosi.

Muri terviseuuringud: HD AA, ED 00, BAER normal. Muri tiitlid: Eesti juuniortsempion, Leedu tsempion. Muri sugupuu SIIN.

Muri pesakonnad: THRONES (2011), BAKERY (2013).

IMG_9845IMG_9840IMG_1094