MÄLESTUSEKS: Roosi (Inglise setter)

Roosi ehk pika nimega Set’r’Ridge’s Rosa’s First Prayer (05.08.2013 – 12.05.2015) oli terve ja aktiivne koer, kes reisis palju ning kellel oli väga hea näitusekarjäär (Eesti, Leedu, Venemaa ja Valgevene tšempion). Lisaks oli tal ka sõnakuulelikkuse esimene järk (algklass).

 Roosi oli puhastest Ameerika liinidest. Ta sündis 2003.a USA-s, Washingtoni osariigis Setter Ridge kennelis. Tema vanemateks on Dani (Set’r’Ridge’s Animation) ja Emanuel (Set’r’Ridge’s Gold in Platinum), kes mõlemad on edukad näitusekoerad.
Ei tea kuivõrd horoskoop koerte peal paika peab, kuid Rosie oli ehtne LÕVI: teotahteline ja väärikas. Ta oli ka väga terve ning kuni viimase aasta lõpuni püsis suurepärases vormis ning säilitas oma temperamentsuse. Tema terviseuuringud oli kõik positiivsed: AA puusad, 00 küünrad, korras kilpnääre ja BAER normaalne kuulmine. Talle meeldisid väga kõik inimesed. Tema sõbralikkus ja heatahtlik ilme oli nii mõnegi südame võitnud! Nüüd on Roosi Vikerkaaremaal….kuid väga paljud inimesed igatsevad teda siiani!

6 aastaselt sai Rosie’st ema. Paaritasime teda elegantse Popiga (Golden Jump Brad) Soomes. Ootasime seda pesakonda väga kaua, mistõttu pesakonnd nimeks sai  “VERY EXPECTED” ehk “väga oodatud”.

Tänaseks päevaks on Roosil juba palju lapselapsi…

Roosi sugupuu SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga