Inglise setterite kennel
Call Us Free: 1-800-123-4567

Tooted

Meie poes on tooteid nii koertele kui nende omanikele! Tootevalikusse kuulub rohkesti soolateemalisi tooted: Surnumere mineraalidega karvahooldus koertele & kosmeetika inimestele, soolalambid, soolaaerosooli pihustid, soolakotid (valutavatele liigestele ja põskkoopa põletiku leevendamiseks) jpm.

sc_logoScruffy Chops

Naturaalne Surnumere mineraalidega karvahooldus koertele. Suurepärane lõhn; allergeenivabad koostisosad. Sobivad ka tundliku nahaga koertele.

DeadSeaSpaMagik_logo_1364392908Spa Magik

Surnumere mineraalidel baseeruvad tooted inimestele. Sobivad ka lastele ja väga tundliku nahaga inimestele. Sarjas nii kreemid, šampoonid, palsamid, maskid, seebid, dušigeelid jpm. Tagasihoidliku lõhnaga, allergeenivabad, ei ärrita nahka. Parabeenivabad.

SONY DSCSoolalambid

Loomakujulised ja tavalised soolalambid, mis toovad soojust kodudesse ja loovad hubase õhkkonna. Himaalaja mägede jalamitelt kaevandatavad soolamassiivid tekkisid         ca 200 miljonit aastat tagasi seal olnud ürgookeanis. Mitme müüd kohaselt on Himaalaja soolas peidus ürgenergiat (talletatud päikesevalguse energia), mis virgutab ja noorendab meie organismi...

Saltair Salinizer_2Soolaaerosooli pihustaja "Salinizer"

Salinizer töötab sarnaselt õhuniisutajale, mis sobib nii lapse voodi kõrvale kui miks mitte ka koerte ruumi niisutamiseks. Salinizeri eripära on see, et sellest tulenev veeaur on vähesel määral rikastatud mikroskoopiliste soolaosakestega.  Soovitatav on see voodi kõrval sisse lülitada terveks ööks ning juba nädala möödudes võib hingamine paraneda. Salinizer on kodus töötav mini-soolakamber!

Näitan kõiki 7 tulemust