Categories
Uudised

23.09: Kokkuvõte kevadsuvistest tegemistest

On aeg panna kirja paar rida meie tegemistest kevadel ja suvel…rõõmu ja tralli on küll – nii häid kui paremaid päevi. Mitte väga palju koertenäituseid sel aastal…kuid mõned siiski:

12.02: Rahvusvaheline näitus Tallinnas (kohtunik – Karl Reisinger, Austria). Muri oli VSP ja Falkor oli TP & R&UumlP-3.

04.06: Eesti Setterite Klubi Erinäitus (kohtunik – Laurent Pichard, Sveits). Kõik Edenbridge’i kasvandikud said suurepärase hinde. Muri -parim noorteklassi emane; parim emane #2. Falkor – parim noorteklassi isane; parim isane #4. Orion – parim noorteklassi isane  #2. Erinäituse piltide vaatamiseks mine ESK pildialbumile Facebook’is.

05.06: Rahvusvaheline näitus Eesti Võitja (kohtunik -Anca Giura, Rumeenia). Kõik Edenbridge’i kasvandikud said suurepärase hinde. Muri saavutas kõrgeima koha – parim emane #4.

….kuid tõeline üllatus oli Paaride võistlus – Muri & Orion valiti BIS Paar # 2, 10-ne konkurendi hulgast !!!!

20.-21.08: Tallinna Rahvusvahelised näitused. Kahjuks mitte just kõige paremad tulemused…Muril oli alanud jooksukas ning tema käitumine öö ja päev tavapärasega võrreldes.

11.09: Viimsi Rahvuslik näitus (kohtunik – Arne Foss, Norra). Muri sai suurepärase hinde ning oli TP& R&UumlP-2. Muri ja Orion kordasid oma debüüti paaride võistlusel – jällegi valiti nad BIS-2 paariks!! Pildid: Muri , Orion, Paarid

06.08 toimus Eesti Setterite Klubi Suvepäev. Tegemist oli tõeliselt toreda üritusega nii setteritele kui nende omanikele. &Uumlritusel oli külalisi ka teistest tõugudest – väike snautseri kutsikas Bosse ning tema omanik Agne. Ka oli üks inglise spanjel, kellest kujunes paljude setterite lemmik. &Uumlritus toimus Tolli külaplatsil Märjamaal, mille eest suured tänud platsi omanikele! Parimat kohta andnuks otsida…Pilte vaata ESK albumist Facebook’is või loe ESK blogist.